Перейти к содержимому


Неотложные реформы Порошенко, Яценюка и Гройсмана


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4241

#41 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

17 ноября 2015 - 16:53


Так с какого пня я должна верить в поцев у власти , уверяющих что у нас все супер, и не верить себе?

:gha:

Сытый голодного не поймет.

Когда Женя пройдет 7 кругов Ада Горгаза, тогда и поговорим.


  • 2

#42 Евгений В

Евгений В
  • Пользователи
  • 10 109 сообщений

17 ноября 2015 - 16:53

так речь же не про Вас. речь о причинах поступка бабушки. Вы говорите, что журналисту можно верить даже без всяких доказательств, только потому что Вам приходят долги и еще знаете людей с такими же проблемами. я правильно понимаю? :)
  • 0

#43 Лека

Лека
  • Пользователи
  • 1 380 сообщений

17 ноября 2015 - 17:10

я знаю что я поверю кому угодно, не без конца врущему и ворующему. А что наши службы, что наши власти просто ничего другого не умеют. Надеюсь почему я о них говорю что они только воруют и врут писать не надо. Вся тема о этом.


  • 0

#44 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

17 ноября 2015 - 17:14

 Надеюсь почему я о них говорю что они только воруют и врут писать не надо.

та ладно

https://www.facebook...80922618881031/


  • 0

#45 Лека

Лека
  • Пользователи
  • 1 380 сообщений

17 ноября 2015 - 17:16

Та да( и шо самое интересное, что понятно что оно брехло было еще до выборов(


  • 1

#46 Дмитрий Пупкин

Дмитрий Пупкин
  • Пользователи
  • 625 сообщений

17 ноября 2015 - 18:43

Вы говорите, что журналисту можно верить даже без всяких доказательств

Зная как журналисты выдают одно и то-же в совершенно разном свете так, как нужно им, имхо я бы не доверял не только этому журналисту, а и вообще ни одному. :) 


  • 0

#47 Biz

Biz
  • Пользователи
  • 7 353 сообщений

17 ноября 2015 - 19:05

у меня по газу все рассчеты один в один, что я делаю не так?)


  • 0

#48 Дмитрий Пупкин

Дмитрий Пупкин
  • Пользователи
  • 625 сообщений

17 ноября 2015 - 19:18

у меня по газу все рассчеты один в один, что я делаю не так?)

У меня по ДнепроТВ все каналы показывают и видеоархивы камер тоже. Что я делаю не так? :gha:  


  • 2

#49 Biz

Biz
  • Пользователи
  • 7 353 сообщений

17 ноября 2015 - 19:23

У меня по ДнепроТВ все каналы показывают и видеоархивы камер тоже. Что я делаю не так? :gha:  

:gha:


  • 0

#50 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

17 ноября 2015 - 19:42

у меня по газу все рассчеты один в один, что я делаю не так?)

счетчик есть?


  • 0

#51 Biz

Biz
  • Пользователи
  • 7 353 сообщений

17 ноября 2015 - 20:40

счетчик есть?

ага)


  • 0

#52 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

17 ноября 2015 - 21:25

ага)

значит бухал с "кем надо"  :gha:


  • 0

#53 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

18 ноября 2015 - 10:43

Второй Янукович: СМИ узнали, как едет на работу кортеж Яценюка

Wx600_948838.jpg

 

Для поездок премьер-министра Арсения Яценюка на работу начали перекрывать трассу, ведущую его его дома в Новых Петровцах до Киева.

Об этом сообщают "Вести".

В доме премьер-министра Арсения Яценюка в Новых Петровцах, где раньше по соседству жил экс-президент Украины Виктор Янукович, закончился ремонт. Чиновник с семьей переехал из квартиры на Печерске в свой обновленный дом.

К возвращению семейства на территории жилого массива усилили охрану. В квартале, где расположено поместье Яценюка, появился пост охраны и шлагбаум. Доступ на улицу Княгини Ольги перекрыт для посторонних. На выезде висят камеры видеонаблюдения. Раньше таких мер безопасности вокруг поместья не наблюдали.

Согласно по налоговой декларации, на территории имения находится два дома (114 квадратных метров и 300 квадратных метров), гараж, беседка, бассейн и детская площадка. Изменения в доме, которому уже 10 лет, коснулись лишь внутренностей: перекрасили стены, заменили сантехнику в двух санузлах и частично мебель. 

Теперь трассу, по которой ранее на работу ездил экс-президент Виктор Янукович, перекрывают для премьера Яценюка. Первым выезжает "Фольксваген" с госохраной, за ним — бронированный "Мерседес", а дальше — два микроавтобуса сопровождения. Ближе к Киеву в районе КПП для машин Яценюка правоохранители придержали основной поток авто, который двигался по главной дороге, чтобы кортеж премьера смог выехать на трассу со второстепенной и оторваться от остальных. По пути следования чиновника дополнительно дежурили патрули спецподразделений в касках, масках и бронежилетах.


  • 1

#54 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

18 ноября 2015 - 13:53

Прогноз цен на продукты от 1+1 ДО Нового Года

Кстати, предыдущие прогнозы налицо, или точнее на кошелек, сбылись

Гречка, рис - до 35 грн
Сахара - до 25


Спсибо пеця и сеня

гречка - почти 27

с пидорошенко и япиздюком, скоро будем на хлеб гречку мазать, как деликатес


  • 3

#55 Милана

Милана
  • Пользователи
  • 3 449 сообщений

18 ноября 2015 - 14:29

даа уж


  • 1

#56 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

18 ноября 2015 - 17:41


  • 1

#57 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

28 ноября 2015 - 23:30

"Вас нєт в спісках". Людей не пускали до Національного Меморіалу Голодомору. ФОТО
28.11.2015, 17:02   3754  10

____1047_500x317.jpg

О 14-й год. приїхав до Меморіалу запалити свічку та вшанувати загиблих. І... О, Господи!.. Нікого з простих громадян, які прийшли з квітами, колосками та свічками й на 100 метрів не підпускають до місця спомину.

З усіх боків рамки металодетекторів, під кожним деревом розставили нацгвардійців, скрізь шастають удо-шники, сбу-шники, купа поліції.

Зухвало заявляють людям, що усі, хто не має запрошень або не входить до якихось списків, зможуть потрапити до Меморіалу тільки після 17-ї год., коли завершаться заходи з участю "керівництва держави".

При цьому організовано підводили групи зігнаних адмінресурсом вчительок та представників інших "трудових колективів" з заготовленими однаковими прапорцями. Тут же відкрито проводились переклички по списках. Вони абсолютно демотивовані й відсторонені. Відбувають. Одна з розмов цих каракатиць: "- Іра, дай хоть сценарій подивлюсь. - Нашо він тобі? Стій біля мене й нікуда не ходи, бо як махнуть, зразу й видвигаємось, відстанеш - не пройдеш, тоді всіх підставиш!"...

Звичайні ж люди, які прийшли за покликом серця, - хтось обурювався, хтось чогось чекав, хтось клав квіти й свічки просто на траву і йшов геть...

Чортів ти Потрох, разом зі своїми кириленками від культури та всією бездарною цинічною зграєю, що ти привів до влади на крові патріотів!.. Ви влаштували жахливе блюзнірство в День національної жалоби за мільйонами загиблих. Совка й лайна у вас не менше, ніж в папєрєдніках на жоден грам. А елементарної клепки ще менше. Як зауважив один дядько: "Такого й при Янику не було. Той раненько вінки поклав, пару слів сказав і змився". Слушно зауважив. Ви ж нині організували показуху на кістках і крові тих, до кого не маєте жодного відношення!

Це зухвалий акт зневаги як до загиблих, так і до усіх чесних свідомих громадян України, в першу чергу, киян, які йдуть і йдуть до Меморіалу, а там отримують відкоша, бо "мєсто нада свойо знать, барин з помочниками пожалують, тоді й вас пустимо, а зараз не вертіться тут під оглоблями".

Ця наруга не може забутись! Нехай настане завтра... Журналісти, громадські активісти, свідки того, що я описав, пропоную, хоча б висміяти публічно цих злиднів і примусити їх публічно вибачатись перед людьми. Віри ж їм все одно нема, тому хоч приниження - вже якась дія.

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B45.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B46.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B47.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B410.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B42.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B44.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B48.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B43.jpg

%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B49.jpg


Ігор Пилипчук

"Уходітє вас нєт в спісках" - люди почули цю фразу не при вході в елітний клуб, а дорогою до Національного Меморіалу Голодомору.

Завдяки старанням "доблесної" державної охорони багато людей не зуміли нині вшанувати мільйони своїх земляків, замордованих в 1932-1933 роках.


Це неприпустимо!


Я з розумінням ставлюся до заходів безпеки на урочистостях за участю Президента. Особисто пояснював людям, чому треба проходити через безпекові рамки. Але я не очікував, що мені доведеться відвойовувати звичайним людям право пройти до Меморіалу.


Є місце і час, коли немає влади та всіх інших - коли є лиш українці, незалежно від їх статусу.


Четверта субота листопада і Меморіал жертв Голодомору є саме таким часом і місцем. Тому я робитиму все від мене залежне, щоб ганебні випадки обмеження доступу більше ніколи не повторилися.


Volodymyr Viatrovych


  • 1

#58 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

28 ноября 2015 - 23:33

https://www.facebook...86915581447222/


  • 0

#59 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

28 ноября 2015 - 23:34

Приглашение к мемориалу.... это ... даже не знаю как назвать ...


  • 1

#60 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 542 сообщений

28 ноября 2015 - 23:52

11163739_1054874477874217_73895945645805

 Олександр Доній

1 ч · Киев

ми змушені були свічки йти ставити увечері.. Коли вже не було рамок і списків.. А в підворотняках стоялм автозаки...І якщо рамки-ще можна було б пояснити "безпекою",то від кого(для кого) були автозакі? 

А взагалі, якщо вище керівництво держави так вже боїться вільно пересуватися Києвом,то варто було піти до пам'ятника рано-вранці, і не закривати для всіх на пів дня центральні вулиці А то не зрозуміло, кого вшановували-жертв Голодомору чи пиху вищого керівництва держави..


  • 2