Перейти к содержимому


Виталий Куприй


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 93

#1 Den

Den
  • webcams
  • 7 911 сообщений

22 февраля 2016 - 11:37

Здесь можно задавать вопросы народному депутату Виталию Куприю! :)


  • 2

#2 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 544 сообщений

22 февраля 2016 - 11:44

Здесь можно задавать вопросы народному депутату Виталию Куприю! :)

А Вииталий сам зарегистрироан на форуме?


  • 0

#3 Den

Den
  • webcams
  • 7 911 сообщений

22 февраля 2016 - 11:52

А Вииталий сам зарегистрироан на форуме?

Віталій Купрій
  • 1

#4 Евгений В

Евгений В
  • Пользователи
  • 10 110 сообщений

22 февраля 2016 - 11:53

часто ругают за прогулы?

z9th.jpg
  • 0

#5 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 544 сообщений

22 февраля 2016 - 12:01

пошла массовка :gha:


  • 0

#6 альф

альф
  • Пользователи
  • 1 480 сообщений

22 февраля 2016 - 12:05

Здесь можно задавать вопросы народному депутату Виталию Куприю! :)

А смысл?


  • 1

#7 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 12:07

Доброго всім дня!
Поясню ситуацію з прогулами.
1. Ця статистика не з самого початку роботи ВР, а їй всього декілька місяців. Раніше у мене була набагато краща відвідувальність.
2. Після початку проти УКРОПу кримінального переслідування, я тільки й роблю що хожу в суди, на допити, акції протесту((( Арештований не тільки Корбан,а і під домашнім арештом мій помічник. Їх треба захищати.
3. В партії у мене міжнародний напрямок. Я беру участь в роботі ПАРЕ, зустрічаюсь з європарламентарями, представниками уряду різних країн. Частково не можу відвідувати зза цього.
4. Іноді є проблеми зі здоров'ям тому що багато працюю, не маю належного сну і відпочинку.
5. Іноді не голосую, тому що проекти законів пропонуються владою без надання можливості вносити свої правки і пропозиції. Маніпуляції Гройсмана відбивають всяку ініціативу хоч щось пропонувати.
  • 2

#8 Den

Den
  • webcams
  • 7 911 сообщений

22 февраля 2016 - 12:14

На данный момент где основное место жительства? Киев, Днепродзержинск, ... ? Или просто постоянно в разъездах?
  • 0

#9 dima

dima
  • Заблокированные
  • 3 105 сообщений

22 февраля 2016 - 12:21

Доброго всім дня!
Поясню ситуацію з прогулами.
1. Ця статистика не з самого початку роботи ВР, а їй всього декілька місяців. Раніше у мене була набагато краща відвідувальність.
2. Після початку проти УКРОПу кримінального переслідування, я тільки й роблю що хожу в суди, на допити, акції протесту((( Арештований не тільки Корбан,а і під домашнім арештом мій помічник. Їх треба захищати.
3. В партії у мене міжнародний напрямок. Я беру участь в роботі ПАРЕ, зустрічаюсь з європарламентарями, представниками уряду різних країн. Частково не можу відвідувати зза цього.
4. Іноді є проблеми зі здоров'ям тому що багато працюю, не маю належного сну і відпочинку.
5. Іноді не голосую, тому що проекти законів пропонуються владою без надання можливості вносити свої правки і пропозиції. Маніпуляції Гройсмана відбивають всяку ініціативу хоч щось пропонувати.

Ну то есть защита шкурных интересов в рабочее время за зп депутата это нормально?
Если бы вы платили человеку деньги, как мы платим вам, а он вместо работы решал семейные дела. Вы бы уволили или похвалили его?
  • 2

#10 Igor

Igor
  • Пользователи
  • 6 775 сообщений

22 февраля 2016 - 13:02

Должен ли депутат Верховной Рады напрямую бороться за дополнительное обеспечение или какое-то привилегированное распределение бюджетов в сторону участка на котором он выйграл? Или же задача депутата верховной рады исключительно работа выходящая за пределы одного срока избрания и направленная на законодательные преобразования которые быть может только через 8-15 лет дадут изберателям голосовавшим за Вам лучшие условия жизни и работы. Или же депутат с помощью помошников способен работать в двух направлениях одновременно? 


  • 0

#11 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 14:45

Депутат ВР є передусім Народним депутатом є має представляти інтереси всього українського народу, дбдати про державні інтереси.

Але якщо депутат обирався в мажритарному окрузі, то він давав певні обіціянки, які має виконувати. Як правило відстоювання інтересів мешканців округу є приорітет.

Ефективність залучення державних коштів в округ залежить напрясу чи у владі ти, чи в опозиції. Як правило опозиції нічого не дають. Але це ще залежить від того, хто є рощпорядником коштів на місця . Якщо провладний мер, то можуть все рівно давати якщо він забезпечить відкат
  • 0

#12 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 14:47

У депутата є також інші повноваження. Головне законотворчість і захист прав людей
  • 0

#13 Igor

Igor
  • Пользователи
  • 6 775 сообщений

22 февраля 2016 - 15:01

Спасибо за ответ. 


  • 0

#14 Евгений В

Евгений В
  • Пользователи
  • 10 110 сообщений

22 февраля 2016 - 15:15

Когда будет безвизовый режим и отменят депутатскую неприкосновенность?
  • 0

#15 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 15:22

Щодо місця проживання: Київ, дружина, малий і я майже весь час там. Але під час виборів в жовтні жив в Дніпродзержинську сам. Іноді буваю на вихідні, побачити батьків, старших дітей дітей і попрацювати по політиці, провести прийом виборців. За час повноважень 3 рази робив повний об'їзд округу (січень, травень і вересень 2015)
  • 1

#16 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 15:26

Безвізовий режим мав би бути вже цього року разом з Грузією. Але у мене є сумнів. Там то корупція на дуже низькому рівні, а у нас зашкалює. Може грузинам дадуть, а нам ні. Недоторканість не знімуть. Не має голосів. Але на теперішній час Бойко, Вілкул, Кононенко не в тюрмі не із-за недоторканості. А із-за договірняка з Порошенком. Он по Мосійчуку за день зняли, а по ригам так всі за 5 хвилин проголосують. Просто генпрокурору не сказали фас. І не скажуть
  • 2

#17 Евгений В

Евгений В
  • Пользователи
  • 10 110 сообщений

22 февраля 2016 - 15:31

А вот посоздавали разных органов НАБУ, АКБ, ДБР. Можете высказать свое мнение по этим органам?
  • 0

#18 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 16:15

Набу повністю під Порошенком. Інші органи взагалі недостворені.
  • 3

#19 Дмитрий Пупкин

Дмитрий Пупкин
  • Пользователи
  • 625 сообщений

26 февраля 2016 - 18:05

Виталий, что за публикация в последнем номере "все обо всех". Чей это заказ?
  • 0

#20 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

26 февраля 2016 - 21:01

Я чув, але не читав. Царіков і Лісничий
  • 0



Темы с аналогичным тегами депутат, Куприй, вопрос