Перейти к содержимому


Сергій Понізов - права рука мерів в корупційних схемах


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 10

#1 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 18:26

Починаю низку публікацій про зловживання міської влади. Мій "найулюбленіший герой", якого тримали на посадах в ЖКГ і капбудівництві майже всі мери. Чому? Тому що знає що і де вкрасти, і вкрасти стільки щоб вистачило на відкат меру, хабарі правоохоронцям і суддям.
  • 2

#2 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 18:26

Антимонопольний комітет зупинив корупційну оборудку дніпродзержинського чиновника!

До мене звернувся директор ТОВ «АКВАТЕХ» Ігор Шапошніков із повідомленням про злочинну діяльність директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міської ради Сергія Понізова, пов’язану із державними закупівлями.

«АКВАТЕХ» брав участь у конкурсних торгах на закупівлю «Послуги щодо очищування, інші (Послуги щодо дезінфікування та винищування шкідників (ДК-016-2010 код 81.29.11-00.00))» № 221399, замовником яких був департамент ЖКГ.

При розкритті пропозицій учасників конкурсних торгів виявилось, що запропонована ціна «АКВАТЕХ» була найменшою. Усі документи, надані підприємством, були у наявності, відповідали нормам чинного законодавства та документації конкурсних торгів.

Проте, комітетом конкурсних торгів у ході розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів пропозицію «АКВАТЕХ» було необґрунтовано відхилено за начебто невідповідність вимогам документації конкурсних торгів.

1 лютого 2016 року Адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг щодо порушення порядку проведення процедури закупівлі винесла рішення, яким зобов’язала департамент ЖКГ скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників процедур закупівель.

Незважаючи на це рішення, замовник ухилився від його виконання і просто визнав торги такими, що не відбулись, мотивувавши це скороченням видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт та послуг.

Таким чином, Сергій Понізов, зловживаючи своїм службовим становищем, всупереч інтересам очолюваної ним установи, з метою одержання неправомірної вигоди від учасника конкурсних торгів порушив законодавство про здійснення державних закупівель та вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 364 Кримінального кодексу України.

А також внесенням у протокол засідання завідомо неправдивих відомостей, що стосуються визнання торгів такими, що не відбулися, він вчинив злочин, передбачений ч.1 ст. 366 КК України.

Протиправним усуненням ТОВ «АКВАТЕХ» від участі в конкурсних торгах Понізов мав на меті визначення іншого переможця, який запропонував менш вигідну для департаменту ЖКГ ціну, але пообіцяв сплатити йому хабар у вигляді так званого "відкату".

Він намагався заволодіти бюджетними коштами на суму більш ніж 200 тисяч гривень! Такими діями Понізов учинив замах на кримінальне правопорушення, передбачене ст.15, ч.4 ст.191 КК України.

Звернувся до прокурора Дніпропетровської області, в Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області та Голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка щодо кримінальних злочинів Сергія Понізова.

Також вимагаю від мера Дніпродзержинська, колишнього заступника Володимира Гройсмана, Андрія Білоусова довести громаді, що він не був причетний до вказаної оборудки та негайно звільнити Понізова з займаної посади!
  • 4

#3 Дмитрий Пупкин

Дмитрий Пупкин
  • Пользователи
  • 625 сообщений

22 февраля 2016 - 18:38

Понизову до всего есть дело. :)

По словам Сергея Понизова, заместителя директора департамента ЖКХ, 97 адресов в городе необходимо обустроить камерами. На эту программу заложено 2 млн. грн


  • 1

#4 dima

dima
  • Заблокированные
  • 3 105 сообщений

22 февраля 2016 - 18:39

Напишите законопроект об уголовной ответственности за такие дела, протяните его в комитетах и в раде. Опять же не вижу скана заявления в прокуратуру от имени народного депутата.
  • 1

#5 Дмитрий Пупкин

Дмитрий Пупкин
  • Пользователи
  • 625 сообщений

22 февраля 2016 - 18:41

Напишите законопроект об уголовной ответственности за такие дела, протяните его в комитетах и в раде. Опять же не вижу скана заявления в прокуратуру от имени народного депутата.

А разве сейчас за такие дела не предусмотрена уголовная ответственность? 


  • 1

#6 dima

dima
  • Заблокированные
  • 3 105 сообщений

22 февраля 2016 - 18:43

А разве сейчас за такие дела не предусмотрена уголовная ответственность?


Я имел в виду за лживый результат торгов.
  • 1

#7 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 18:50

Заяви зробив, я не шуткую. Коли доб'юсь відкриття крим провадження покажу відповідний документ.

Щодо 2 млн. грн. на відеокамери, якщо є iнформація про підготовку до дерибану цих грошей, можете мені давати, я дам хід.
  • 1

#8 Дмитрий Пупкин

Дмитрий Пупкин
  • Пользователи
  • 625 сообщений

22 февраля 2016 - 18:50

Я имел в виду за лживый результат торгов.

Он там и так по трем статьям УК наворотил. Только по этому эпизоду.


  • 2

#9 Дмитрий Пупкин

Дмитрий Пупкин
  • Пользователи
  • 625 сообщений

22 февраля 2016 - 18:57

Щодо 2 млн. грн. на відеокамери, якщо є iнформація про підготовку до дерибану цих грошей, можете мені давати, я дам хід.

У нас есть две темы с обсуждением на эту тему. 

О том, как примитивно это планируется сделать у нас: http://forum.dnepro....te-byt/?p=63203

и примером о том, как это делается в Днепропетровске: http://forum.dnepro....enie-z/?p=63668


  • 1

#10 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

22 февраля 2016 - 19:06

Напишіть мені розгорнуте звернення, я підніму питання
  • 2

#11 Віталій Купрій

Віталій Купрій
  • Пользователи
  • 17 сообщений

24 февраля 2016 - 14:22

Продовження по Понізову:

Колишній заступник міського голови, директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпродзержинської міської ради Сергій Понізов користувався послугами комунального підприємства «Дорожник» після закінчення строку дії договору, чим завдав шкоди громаді міста на більш ніж 200 тисяч гривень.

Понізов, достовірно знаючи, що новий договір на 2014 рік із утримання об’єктів благоустрою комунальної форми власності за рахунок коштів місцевого бюджету КП «Дорожник» не укладався, дія договору № 35-13 від 19.02.2013 у часі скінчилась, а новий договір на 2014 рік не укладався, здійснив навмисний злочин.

Зловживаючи своїм службовим становищем, із 14 січня по 3 березня 2014 року він надавав письмові протоколи доручень колишньому директору КП «Дорожник» Валерію Лапшику на виконання робіт із прибирання снігу, посипання сіллю та піском вулиць Дніпродзержинська без відшкодування (фінансування) їх вартості за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цим самим він порушив вимоги ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 20, ч. 3 ст. 36 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради від 27.11.2013 № 315 «Про утримання доріг міста в зимовий період 2014 року», умови договору № 35-13 від 19.02.2013, а також положення Статуту КП «Дорожник». Внаслідок чого майновим інтересам КП «Дорожник» завдано шкоди на загальну суму 216 683,06 гривень!

Таким чином, через неправомірні дії Сергія Понізова, працівники КП «Дорожник» залишились без заробітної плати.

Направив заяву про кримінальний злочин прокурору Дніпропетровської області Віктору Матвійчуку та начальнику поліції Дніпропетровщини Ігорю Репешку з вимогою негайного внесення відповідних відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань і проведення належних слідчих дій.
  • 2