Перейти к содержимому


Обладнання для роботи інтернету без світла!


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 19

#1 Den

Den
  • webcams
  • 7 911 сообщений

17 февраля 2023 - 18:36

Для роботи інтернету без світла з'явилися у продажу:

1. USB кабель-адаптери для живлення абонентського ONU-терміналу від Powerbank за 150 грн/шт

2. Літій-іонні джерела для одночасного резервного живлення роутера та ONU за 1500 грн/шт

  • 0

#2 rabbit

rabbit
  • Пользователи
  • 8 057 сообщений

17 февраля 2023 - 21:18

Этого добра и на олх навалом. Можно узнать более подробные характеристики у ваших?
  • 0

#3 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 662 сообщений

18 февраля 2023 - 00:35

Этого добра и на олх навалом. Можно узнать более подробные характеристики у ваших?

Переходник юсб-12 вольт 2 ампера (такие на олх от 250 грн)
Литий-ионный источник резервного питания подключается в разрыв между блоком питания 12в и потребителями - 5в и 12в.
Емкость 10400мА
  • 0

#4 rabbit

rabbit
  • Пользователи
  • 8 057 сообщений

18 февраля 2023 - 09:28

Переходник юсб-12 вольт 2 ампера (такие на олх от 250 грн)
Литий-ионный источник резервного питания подключается в разрыв между блоком питания 12в и потребителями - 5в и 12в.
Емкость 10400мА

При такой ёмкости, согласен - ваше предложение лучше чем на олх. :)
  • 0

#5 Nixon

Nixon
  • Пользователи
  • 1 647 сообщений

18 февраля 2023 - 13:12

Переходник юсб-12 вольт 2 ампера (такие на олх от 250 грн)
Литий-ионный источник резервного питания подключается в разрыв между блоком питания 12в и потребителями - 5в и 12в.
Емкость 10400мА

Где можно купить?
  • 0

#6 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 662 сообщений

18 февраля 2023 - 16:57

Со вторника будет в офисах
  • 5

#7 dimka

dimka
  • Пользователи
  • 232 сообщений

19 февраля 2023 - 19:10


Переходник юсб-12 вольт 2 ампера (такие на олх от 250 грн)
Литий-ионный источник резервного питания подключается в разрыв между блоком питания 12в и потребителями - 5в и 12в.
Емкость 10400мА

Подскажите пожалуйста
1. Переключение происходит безшовно или роутер уходит в перезагрузку как на повербанках? 
2. Сколько выходов? Достаточно взять один на два устройства?


  • 0

#8 Peppo

Peppo
  • Пользователи
  • 81 сообщений

19 февраля 2023 - 21:44

Подскажите пожалуйста
1. Переключение происходит безшовно или роутер уходит в перезагрузку как на повербанках? 
2. Сколько выходов? Достаточно взять один на два устройства?

1) Переключение происходит безшовно, да.
2) Два выхода 12 вольт, одного будет достаточно.


  • 1

#9 rabbit

rabbit
  • Пользователи
  • 8 057 сообщений

20 февраля 2023 - 11:49

Два выхода 12 вольт, одного будет достаточно.

А разве ONU не от пяти вольт запитывается?
Штарк вон писал, что там и 5в выход есть.

Сообщение отредактировал rabbit: 20 февраля 2023 - 11:51

  • 0

#10 Лёга Евгений

Лёга Евгений
  • Техподдержка
  • 1 652 сообщений

20 февраля 2023 - 11:57

А разве ONU не от пяти вольт запитывается?
Штарк вон писал, что там и 5в выход есть.

Конвертор - 5В 1А
ONU - 12В 0,5А


  • 0

#11 Sanyo

Sanyo
  • Пользователи
  • 19 сообщений

20 февраля 2023 - 13:27

це жарт? А в чому різниця тоді між ONU і конвертером


  • 0

#12 Лёга Евгений

Лёга Евгений
  • Техподдержка
  • 1 652 сообщений

20 февраля 2023 - 14:00

це жарт? А в чому різниця тоді між ONU і конвертером

Різні технології використовуються.

Якщо простими словами, то:
При використанні звичайної оптики лінія працює в режимі один-до-одного: 1 комутатор (або конвертор) === оптика === 1 комутатор (або конвертор).
При використанні PON застосовується принцип один-до-багатьох: 1 OLT (головний пристрій) === оптика із поділювачами сигналу === багато ONU (кількість обмежена стандартами, зазвичай 64 або 128).

Ну і також, конвертор це просто перетворювач оптичного сигналу в електричний RJ-45 і навпаки. А ONU більш продвинутий пристрій, із спеціалізованими налаштуваннями.


  • 0

#13 kodirovshchik

kodirovshchik
  • Пользователи
  • 104 сообщений

22 февраля 2023 - 14:10

Заходил сейчас в офис на пр. Тараса Шевченка, 3/1 - USB кабель-адаптеров нету =(
  • 0

#14 batyk

batyk
  • Пользователи
  • 55 сообщений

22 февраля 2023 - 16:19

Заходил сейчас в офис на пр. Тараса Шевченка, 3/1 - USB кабель-адаптеров нету =(

Напишіть телефон в особисті, зв'яжемося з Вами


  • 0

#15 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 662 сообщений

22 февраля 2023 - 16:38

Заходил сейчас в офис на пр. Тараса Шевченка, 3/1 - USB кабель-адаптеров нету =(

Простите. Это просто сотрудник оказался тупым.


  • 1

#16 kodirovshchik

kodirovshchik
  • Пользователи
  • 104 сообщений

22 февраля 2023 - 18:03

Простите. Это просто сотрудник оказался тупым.


Спасибо! Всё отлично. Адаптер приобретён =)
  • 0

#17 Mila

Mila
  • Новичок
  • 2 сообщений

11 марта 2023 - 21:34

Простите. Это просто сотрудник оказался тупым.


Дивлячись як ви ставетесь до своїх співробітників виникає питання ,як же ви відносетесь до абонентів...Працівники у вас дуже гарні і при звернені максимально допомогають вирішити проблему ,та консультують.З вашої сторони дуже низько ображати їх.До речі у ваших працівників дуже гарна українська мова на відміну вашого автовідповідача який говоре мовою окупанта,сподіваюсь це буде виправлене
  • 0

#18 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 662 сообщений

12 марта 2023 - 00:27

Дивлячись як ви ставетесь до своїх співробітників виникає питання ,як же ви відносетесь до абонентів...Працівники у вас дуже гарні і при звернені максимально допомогають вирішити проблему ,та консультують.З вашої сторони дуже низько ображати їх.До речі у ваших працівників дуже гарна українська мова на відміну вашого автовідповідача який говоре мовою окупанта,сподіваюсь це буде виправлене

Я радий, що вам подобається робота наших працівників. На жаль, у іншого нашого абонента стався негативний досвід у результаті недбалого ставлення до роботи з боку конкретного співробітника.
Саме тому, що я добре ставлюся до своїх абонентів, я не хочу, щоб вони стикалися з недбалими працівниками.
ПС: Дякую, що звернули увагу на мову автовідповідача, ви її більше не почуєте. Це теж була прикра недбалість з боку наших співробітників.
  • 0

#19 Mila

Mila
  • Новичок
  • 2 сообщений

12 марта 2023 - 13:23

Я радий, що вам подобається робота наших працівників. На жаль, у іншого нашого абонента стався негативний досвід у результаті недбалого ставлення до роботи з боку конкретного співробітника.Саме тому, що я добре ставлюся до своїх абонентів, я не хочу, щоб вони стикалися з недбалими працівниками.ПС: Дякую, що звернули увагу на мову автовідповідача, ви її більше не почуєте. Це теж була прикра недбалість з боку наших співробітників.

Вибачаюсь, але негативний досвід при роботі з людьми це не від'ємна частина. Не хочу ні в якому випадку вас образити і якось образити компанію, але така ваша відповідь псує ваше обличчя як керівника і чоловіка та обличчя вашої компанії.
Якщо можна ще одне питання.
А як керівник фірми за рік повномасштабної війни не знав що голосове меню ще російською? Ви не вважаєте неправильним говорити, що винні тільки працівники? Або у вашої компанії хороше ставлення до носіїв цієї мови? Дякую за відповідь
  • 0

#20 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 662 сообщений

12 марта 2023 - 16:44

Вибачаюсь, але негативний досвід при роботі з людьми це не від'ємна частина. Не хочу ні в якому випадку вас образити і якось образити компанію, але така ваша відповідь псує ваше обличчя як керівника і чоловіка та обличчя вашої компанії.
Якщо можна ще одне питання.
А як керівник фірми за рік повномасштабної війни не знав що голосове меню ще російською? Ви не вважаєте неправильним говорити, що винні тільки працівники? Або у вашої компанії хороше ставлення до носіїв цієї мови? Дякую за відповідь

Не негативний досвід, а недбале ставлення співробітника до своїх обов'язків, що призвело до того, що абонент даремно витратив свій час та гроші на проїзд до нашого офісу. І це ніяк не повинно бути невід'ємною частиною роботи співробітника!
І так – у цьому є також і моя вина, що прийняв на роботу халатного співробітника.
Наше голосове меню за замовчуванням українською, а те, що ви чули – застаріла заглушка, яку раніше ставили за глобальних аварій. Хто та навіщо її активував я з'ясую в робочий час.

Щодо мови – є громадяни, яким дуже складно пояснити, що російська мова мільйонів українців не має до РФ жодного стосунку. Але їх помилки, не привід дозволяти їм отруювати життя російськомовним і давати привід РФ говорити про "захист прав", покриваючи цим агресію.
  • 0