Перейти к содержимому


Радіаційний фон Онлайн у Кам'янському!


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 6

#1 Den

Den
  • webcams
  • 7 915 сообщений

03 июля 2023 - 13:14

У зв'язку із ситуацією на Запорізькій атомній електростанції компанія Дніпронет розмістила станції дозиметричного контролю (БДБГ-09) у кожному районі міста Кам'янського!




Щоб почувати себе в безпеці та першим знати рівень радіаційного фону та контролювати ситуацію, перейдіть на forum.dnepro.net/weather/


Безпечним вважається рівень радіації до величини, приблизно 0,5 мкЗв/год (мікрозиверт на годину) або до 50 мікрорентген на годину


daygamma.png


  • 10

#2 Евгений В

Евгений В
  • Пользователи
  • 10 110 сообщений

05 июля 2023 - 09:38

В мене є одна ідея. Хочу зробити віджет на телефон для відображення даних зі сторінки forum.dnepro.net/weather/

Я ще поки на стадії роздумів, та й ще нічого не робив для телефонів.

Отже, якщо я таки захочу це зробити, то чи змжете підготувати якийсь лінк, наприклад forum.dnepro.net/weather/weatherdata, щоб я отримав чисті цифри?
Формат приблизно такий

[
  {
     id: 'Temperature',
     description: 'Температура',
     value: 30
  },
  {
     id: 'Humidity',
     description: 'Вологість',
     value: 66
  },
 .... інші показники
] 

Якщо це для вас не складно, то я більш детально позаймаюсь цим питанням. Треба тільки знайти час та натхення :)

Бо не зручно заходити на сайт та дивитись. Хочеться якось швидко побачити данні.


  • 1

#3 Евгений В

Евгений В
  • Пользователи
  • 10 110 сообщений

05 июля 2023 - 09:40

Це швидко не буде. Але якщо і для вас це займе багато часу, то я і починати не буду :)


  • 0

#4 Frey

Frey
  • Пользователи
  • 2 523 сообщений

05 июля 2023 - 11:03

Можно сохранить закладку в быстром доступе на страницу http://weather.dnepro.net/
  • 0

#5 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 663 сообщений

05 июля 2023 - 11:23

В мене є одна ідея. Хочу зробити віджет на телефон для відображення даних зі сторінки forum.dnepro.net/weather/

Я ще поки на стадії роздумів, та й ще нічого не робив для телефонів.

Отже, якщо я таки захочу це зробити, то чи змжете підготувати якийсь лінк, наприклад forum.dnepro.net/weather/weatherdata, щоб я отримав чисті цифри?
Формат приблизно такий

[
  {
     id: 'Temperature',
     description: 'Температура',
     value: 30
  },
  {
     id: 'Humidity',
     description: 'Вологість',
     value: 66
  },
 .... інші показники
] 

Якщо це для вас не складно, то я більш детально позаймаюсь цим питанням. Треба тільки знайти час та натхення :)

Бо не зручно заходити на сайт та дивитись. Хочеться якось швидко побачити данні.

Ми займаємося тестуванням оповіщення до груп Дніпронета у Вайбері та Телеграм при перевищенні максимального рівня радіації.


  • 1

#6 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 663 сообщений

05 июля 2023 - 11:25

Отже, якщо я таки захочу це зробити, то чи змжете підготувати якийсь лінк, наприклад forum.dnepro.net/weather/weatherdata, щоб я отримав чисті цифри?

Це можливо при посиланні на сторінку Дніпронет.

Напишіть в особисті свій емейл, адміністратор напише вам як отримувати данні 


  • 0

#7 Евгений В

Евгений В
  • Пользователи
  • 10 110 сообщений

05 июля 2023 - 12:57

Посто цікавить не тільки радіація. Просто хочу спробуати щось для смартфону робити, повчитися. Якщо щось корисне робите, то воно цікавіше вчитися :)
Є ідеї виведеня в статус-строку якихось даних (наприклад температури), щоб завжди бачити.
Якщо вже є такий функціонал, то це добре. Відправляю емейл.
  • 1



Темы с аналогичным тегами ЗАЭС, радиация, атомная, станция, авария