А есть где-то список избранников Народного Контроля по Днепродзержинску ?
4 человека, выделил жирным:
СКЛАД
постійних комісій Дніпродзержинської міської ради VІІ скликання
1. Постійна комісія міської ради з питань законності, правової політики, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики:
1. САУСЬ Костянтин Вікторович - голова постійної комісії
2. ЛІСНИЧИЙ Ігор Станіславович
3. МИРШАВКА Сергій Іванович
4. ІВАНЧЕНКО Андрій Григорович
5. КРУТЬ Артур Валерійович
2. Постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та інвестицій:
1. ШКУРЕНКО Наталія Юріївна - голова постійної комісії
2. БОГОВИК Сергій Леонідович
3. ПАВЛЮК Сергій Михайлович
4. КОВАЛЕНКО Сергій Миколайович
5. ПОЛІВОДА Юлія Петрівна
6. ЧЕРНЯВСЬКИЙ Віталій Григорович
7. ХИТРОВ Андрій Миколайович
3. Постійна комісія міської ради з питань екології, промислової політики, економіки, праці, енергозбереження та впровадження аутсорсингу:
1. ДОНЕЦЬ Олександр Євгенович – голова постійної комісії
2. МЕТЕЛЬ Олександр Олександрович
3. ПУСТОВОЙТ Андрій Михайлович
4. ЛИТВИНЕНКО Юрій Іванович
5. САМОЙЛЕНКО Григорій Миколайович
4. Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства:
1. БЕСПАЛЬЧУК Максим Григорович – голова постійної комісії
2. ПІДГУРСЬКИЙ Михайло Іванович
3. СІДОРОВ Сергій Леонідович
4. ПОЛИНЬКО Микола Олексійович
5. ТОРІШНЯ Ганна Анатоліївна
5. Постійна комісія міської ради з питань транспорту, зв'язку та інфраструктури:
1. ПЛАХОТНІК Олександр Олегович – голова постійної комісії
2. ДРОГОВОЗ Андрій Андрійович
3. ДІДУР Віталій Вікторович
4. ПУЧКІН Дмитро Михайлович
5. ВОРОЖКО Сергій Сергійович
6. Постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних ресурсів та комунальної власності:
1. ДЕМЕНТЬЄВ Дмитро Віталійович – голова постійної комісії
2. КИТАЄВ Євген Анатолійович
3. ЛЕВЧЕНКО Тимур Владиславович
4. МАКСИМОВИЧ Ігор Володимирович
5. ПЛОХОЦЬКИЙ Сергій Володимирович
7. Постійна комісія міської ради з питань регуляторної та антикорупційної політики, споживчого ринку, розвитку підприємництва та контролю за тендерними процедурами:
1. ОЛЯНЮК Олександр Сафронович – голова постійної комісії
2. СЕЛИЩЕВ Володимир Миколайович
3. НЕСТЕРЕНКО Андрій Геннадійович
4. НАГОРНИЙ Олег Анатолійович
5. ЗАЛЕВСЬКИЙ Олександр Юрійович
8. Постійна комісія міської ради з гуманітарних питань:
1. ГУРСЬКА Марина Гарріївна – голова постійної комісії
2. ПРИСТУПА Максим Юрійович
3. БАБЕНКО Володимир Октябрійович
4. САХНО Марина Миколаївна
5. КАПІНУС Валентина Іванівна