Перейти к содержимому


Порошенко запретил ВКонтакте и Одноклассники


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 735

#601 Лелека

Лелека
  • Пользователи
  • 553 сообщений

02 марта 2018 - 00:02

Я думаю это все из-за информационной войны, что бы украинцы читади украинские только новости и не читали их на рус сайтах, надо же как-то народ настраивать против раши, это и касается россии.

давно не заходив на форум .... а тут все також розсадник сепарства під головуванням пана Володимира та пана Богдана , я так розумію ))))


  • 1

#602 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 663 сообщений

02 марта 2018 - 08:16

давно не заходив на форум .... а тут все також розсадник сепарства під головуванням пана Володимира та пана Богдана , я так розумію ))))

Из того, что ваш нацизм тут не поддерживается, не следует что тут сепаратизм.


  • 9

#603 Лелека

Лелека
  • Пользователи
  • 553 сообщений

02 марта 2018 - 09:25

Из того, что ваш нацизм тут не поддерживается, не следует что тут сепаратизм.

з-за того , що Вас кормили кацапськими байками - й ви тепер не можете відрізнити нацизм від націоналізма - сєпарські настро\ у Вас таки зовсім нікуди не поділись .


  • 0

#604 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 545 сообщений

02 марта 2018 - 09:27

давно не заходив на форум .... а тут все також розсадник сепарства під головуванням пана Володимира та пана Богдана , я так розумію ))))

Это всего лишь признак слабоумия, выраженного в элементарном непонимании значения слов :lol:
 
Сепарати́зм (фр. séparatisme от лат. separatus — отдельный), отделенчество — политика и практика обособления, отделения части территории (сецессии) государства с целью создания нового самостоятельного (суверенного независимого) государства или получения статуса автономии.

 

Теперь, самый истинным языком, которым передается только истинная информация :lol:

Сепарати́зм  (від лат. separatus — відокремлення) — політика і практика відокремлення, відділення аборигенного, тубільного субетносу поліетнічної держави з частиною належних цьому етносу території.

 
По сути, оба определения трактуют одинаковый смысл, который заключается в попытке отделения части государства и создания из этой части нового, отдельного государства.
 
Ни Богдан, ни Владимир, не то что высказывали такие идеи, они даже нигде не намекали на подобное.
По таким обстоятельствам, перефразировав классика, можно обоснованно заявить, что "сепары не на форумах, сепары у кого-то в голове". В особенности, если голова этого "кто-то", даже не понимает значения/смысла слова, которое она использует.
Эта голова думает, хотя слово "думает" здесь неуместно, что сепары - это те кто не поддерживают  психоз ограниченных людей-телевизоров .
 
 
Прим автора: люди-телевизоры - отдельные представители Homo, но не совсем sapiens :gha: , у которых недоразвит, заторможен процесс мышления, анализа, логики и иных способностей человека разумного. Которые не имеют своего мнения и просто дублируют чьи-то мысли, идеи, мнение, вложенные им в голову посредством телевизора (отсюда и название) или другого источника.
Люди- телевизоры не делятся по территориальному или иному признаку и присущи любой нации и распространены по всей территории Земли.
 
К примеру, люди-телевизоры на территории росии свято верят в распятых мальчиков, духовные скрепы и т.д.
 
На территории довоенной Германии и современной Украины - они свято верят в свое превосходство над всеми остальным, в высшую расу и т.д.
 
Для некоторых, даже попытка писать на определенном языке, кажется им достижением, благодаря которому, можно возомнить себя высшими существами. Хотя, как описано выше, они без своего мнения, отсутствие элементарной логики да и в большинстве случаев, без среднего образования :lol: ...

  • 3

#605 Лелека

Лелека
  • Пользователи
  • 553 сообщений

02 марта 2018 - 09:29

Это всего лишь признак слабоумия, выраженного в элементарном непонимании значения слов :lol:
 
 

зауважу - не я це казав щодо індивідумів , які слухають кацапські побрехеньки й не здатні відрізнити нацизм від націоналізма.


  • 0

#606 Лелека

Лелека
  • Пользователи
  • 553 сообщений

02 марта 2018 - 09:41

Останнім часом знову (вкотре вже!) активізувалася задавнена хвороба інтелектуального простору України: деякі начебто високоосвічені особи, демонструючи особисту антипатію до українського націоналізму як ідейної і політичної течії, водночас ототожнюють такі помітно різні явища, як націоналізм і нацизм, не надаючи вагомих доказів. Я особисто вельми скептично оцінюю реальний, а не декларований патріотизм ряду українських партій і діячів, про що не раз писав у «Дні», підкріплюючи свою позицію фактами та аргументами. Однак коли люди, які звуть себе «філософами», «політологами», «аналітиками» та «експертами», висувають  звинувачення на адресу українських націоналістів у дусі радянського агітпропу, то це дуже дивує. В хід ідуть заяви про УПА, яка начебто воювала проти «совітів» разом з Гітлером, майже дзеркальне повторення звинувачень на адресу України з боку лідерів Російської Федерації щодо «тотального переписування історії», ототожнення національної ідеї з… нацизмом і т. ін.

Проте варто зазначити, що націоналізм, ця політична програма, збудована на почутті патріотизму (за Оксфордським словником політології), існував ще тоді, коли не було ані нацизму, ані комунізму. Велика Французька революція піднесла національні засади державного і суспільного життя проти імперсько-монархічних. Майже всі визвольні рухи пригноблених народів формувалися і діяли під прапорами ідеології націоналізму. Там, де йдеться про національну свободу, ідеологія націоналізму є неминучою. Проте ми знаємо дуже мало прикладів, коли б національну свободу виборювали під гаслами лібералізму, соціал-демократизму, інтернаціоналізму і т. ін.

Є значно більше підстав ототожнювати німецький націонал-соціалізм та італійський фашизм із радянським комунізмом. Хоча б тому, що німецький нацизм народився в надрах робітничого соціалістичного руху. 7 квітня 1918 року мюнхенський слюсар Антон Дрекслер заснував Комітет незалежних робітників, що став філією Північногерманської асоціації сприяння миру. 1919-го Дрекслер об’єднав свою групу з Політичним робітничим союзом Карла Харера. Нове об’єднання дістало назву Німецька робітнича партія (Deutsche Arbeite Partei – DAP). Гітлер у цій партії одержав партійний квиток аж за номером 7. Невдовзі після його вступу партія була перейменована на Німецьку націонал-соціалістичну робітничу партію (National-Sozialistische Deutsche Arbeiterpartei, NSDAP).

«Нацизм» – це скорочення від «націонал-соціалізм». Тому в нацизмі обов’язково має бути соціалістична, антибуржуазна складова. Вождь італійського фашизму Беніто Мусоліні розпочинав свою кар’єру як профспілковий активіст та видавець соціалістичної газети «Аванті», у якій захоплювався Леніним та Жовтневою революцією. А італійський професор Стурце ще у 20-ті роки минулого століття писав, що фашизм – то є правий комунізм, а комунізм – то є лівий фашизм. Навряд чи можна прив’язувати до нацизму типового італійського націоналіста Джузеппе Гарібальді, угорського націоналіста Шандора Петефі, болгарського – Христо Ботєва, польського – Юзефа Пілсудського і т. ін.

Отже, такі ототожнення не мають достатніх історичних і логічних підстав. Тим більше, коли йдеться про український націоналізм, що ніколи не був націоналізмом панівної нації. Саме тому він формувався й розвивався як ідеологія національного визволення. Навіть Ленін бачив фундаментальну відмінність між націоналізмом нації панівної (шовінізмом) і нації пригнобленої. До речі, прагнення до створення тоталітарного суспільства є атрибутивною рисою фашизму, комунізму і нацизму. Для націоналізму тоталітаризм – це риса факультативна, себто вона може бути, але її може і не бути (Джавахарлал Неру чи Сунь Ятсен вважаються в політичній науці взірцями націоналістів, але ж їм був глибоко чужий тоталітаризм).

Не прикрашає згаданих «філософів» і «політологів» некритичне повторення тез комуністичної пропаганди про «українсько-німецьких націоналістів». Сьогодні архів КГБ УРСР (як архів уже СБУ) є відкритим для всіх охочих. Будь-хто може ознайомитися з документами й пересвідчитися, що УПА воювала проти німецьких, радянських, польських, румунських, угорських та словацьких збройних формувань, які перебували на території України в період Другої світової війни. Там є також документи, що свідчать про масові репресії німецьких нацистів проти українських націоналістів.

До речі, у нинішній Російській Федерації спостерігається цікава тенденція – стовідсоткових російських нацистів і расистів, які вбивають іноземців за «не той» колір шкіри, оголошувати «націоналістами». З якою метою це робиться? Ще в XIX столітті чеський слов’янофіл Ян Гавлічек сказав: «Росіяни все російське називають слов’янським, аби потім усе слов’янське назвати російським». Спочатку своїх фашистів називають націоналістами, аби потім чужих націоналістів оголосити фашистами.

Навряд чи зазначені інтелектуали всіх лівих (соціалістів, соціал-демократів, ліворадикальних «зелених») ототожнюватимуть з комуністами, розуміючи, що це неправильно, а от несимпатичних їм націоналістів чомусь записують у нацисти. Якщо це лайка, то ніяких претензій бути не може, бо кожен свариться, як хоче, але до наукового дискурсу такі ототожнення не мають жодного стосунку. Коли створюється пропагандистський продукт, що апелює не до розуму, логіки та ерудиції читача, а виключно до емоцій, інстинктів та ідейних стереотипів, сформованих попередніми поколіннями пропагандистів, не треба це прикривати псевдонауковими шатами.

Насамкінець хочу звернутися до авторитету людини, яку, сподіваюся, навіть згадані «експерти» не оголосить «нацистом». Ця людина ще дуже давно написала: «Все, що йде поза рами нації, се або фарисейство людей, що інтернаціональними ідеалами раді б прикрити свої змагання до панування однієї нації над другою, або хоробливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими «вселюдськими» фразами покрити своє духове відчуження від рідної нації. Може бути, що колись надійде пора консолідування якихсь вольних міжнародних союзів для осягнення вищих міжнародних цілей. Але се може статися аж тоді, коли всі національні змагання будуть сповнені і коли національні кривди та неволення відійдуть у сферу історичних споминів». 110 років тому ці слова написав Іван Франко. Проте, оскільки сучасний світ ще дуже далекий від безконфліктності, то національна ідея, як спосіб виживання нації в проблемному світі, існуватиме набагато довше, ніж дозволятимуть згадані «інтелектуальні» особи…


  • 0

#607 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 545 сообщений

02 марта 2018 - 09:42

зауважу - не я це казав щодо індивідумів , які слухають кацапські побрехеньки й не здатні відрізнити нацизм від націоналізма.

вот яркий пример, как голова не способна воспринять информацию целиком. :lol:

Всех ее способностей хватает только на прочтение одного предложения.

И как я говорил выше, из-за отстутствия мышления, она способна использовать только чьи-то мысли. :lol:

Правда пытается, проецировать чьи-то новые мысли на то, что в нее уже вложил телевизор.  :lol:


  • 0

#608 Лелека

Лелека
  • Пользователи
  • 553 сообщений

02 марта 2018 - 09:43

вот яркий пример, как голова не способна воспринять информацию целиком. :lol:

Всех ее способностей хватает только на прочтение одного предложения.

И как я говорил выше, из-за отстутствия мышления, она способна использовать только чьи-то мысли. :lol:

Правда пытается, проецировать цьи-то новые мысли на то, что в нее уже вложил телевизор.  :lol:

авжеж , Богдане , ти занадто багато дивишся кацап-тв ... це дає свої плоди ....


  • 0

#609 Лелека

Лелека
  • Пользователи
  • 553 сообщений

02 марта 2018 - 09:45

Загальне визначення сепаратизму є те, що етнос мігрантів пропагандою стану культурного, етнічного, племінного, релігійного, расового, національного або гендерного відділення від ширшої групи е псевдосепаратизм. Радикальність сепаратизму обумовлюється географічним положенням, жорсткістю та ієрархічністю внутрішньо регіонального суспільства, економічним і соціальним становищем даного регіону на поточний момент, а також сили центральної влади[2].


  • 0

#610 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 545 сообщений

02 марта 2018 - 09:48

 

Останнім часом знову (вкотре вже!)

 

Вот второй пример  неспособности мыслить самостоятельно. :lol:

Такие люди обучены только копировать чьи-то, опять же чужие мысли, вложенные им в голову телевизором и т.д.

При этом,я даже не уверен, что эти люди понимают и то, что копируют :lol:


  • 0

#611 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 545 сообщений

02 марта 2018 - 09:49

авжеж , Богдане , ти занадто багато дивишся кацап-тв ... це дає свої плоди ....

А это пример когнитивного диссонанса.

Хотя бы по тому, что российское ТВ я не смотрю вообще :lol:


  • 0

#612 Богдан

Богдан
  • Администрация
  • 26 545 сообщений

02 марта 2018 - 09:53

Загальне визначення сепаратизму є те, що етнос мігрантів пропагандою стану культурного, етнічного, племінного, релігійного, расового, національного або гендерного відділення від ширшої групи е псевдосепаратизм. Радикальність сепаратизму обумовлюється географічним положенням, жорсткістю та ієрархічністю внутрішньо регіонального суспільства, економічним і соціальним становищем даного регіону на поточний момент, а також сили центральної влади[2].

Об отсутствии мышления я уже говорил и не буду на этом останавливаться :lol:

Это новый пример отсутствия в голове вообще каких-либо мыслительных процессов. :lol:

Я понимаю, что тут много непонятных голове слов, но аргумент "потому, что гладиулус" , как по мне,  не  лучший способ доказать способность мыслить, а совсем наоборот, это в который раз показывет элементарную тупост головы. :lol:


  • 0

#613 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 663 сообщений

02 марта 2018 - 10:17

авжеж , Богдане , ти занадто багато дивишся кацап-тв ... це дає свої плоди ....

Во-первых у нас нет рос.телеканалов.

Во-вторых украинские телеканалы еще хуже.


  • 3

#614 SaVi

SaVi
  • Пользователи
  • 2 802 сообщений

02 марта 2018 - 14:43

Во-первых у нас нет рос.телеканалов.
Во-вторых украинские телеканалы еще хуже.

Я думаю имеется введу не сами тв каналы, а сами новости и шоу о политике.
  • 0

#615 Дмитрий Федоренко

Дмитрий Федоренко
  • Администрация
  • 21 470 сообщений

02 марта 2018 - 16:44

Из того, что ваш нацизм тут не поддерживается, не следует что тут сепаратизм.

Нацизм? :lol: :lol: :lol:


  • 0

#616 Zeta

Zeta
  • Пользователи
  • 1 810 сообщений

02 марта 2018 - 18:09

Я думаю имеется введу не сами тв каналы, а сами новости и шоу о политике.

нее, сначала сепарами обозвали, терь в секту любителей росшоу занесли :gha:  :lol:

 

Нацизм? :lol: :lol: :lol:

Нарциссизм? :gha:


  • 0

#617 SaVi

SaVi
  • Пользователи
  • 2 802 сообщений

03 марта 2018 - 07:47

нее, сначала сепарами обозвали, терь в секту любителей росшоу занесли :gha: :lol:

Нарциссизм? :gha:

:gha:
  • 0

#618 Лелека

Лелека
  • Пользователи
  • 553 сообщений

05 марта 2018 - 14:09

Во-первых у нас нет рос.телеканалов.

Во-вторых украинские телеканалы еще хуже.

супутники ніхто не відміняв .... 


  • 0

#619 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 663 сообщений

05 марта 2018 - 14:16

супутники ніхто не відміняв ....

У меня нет спутника
  • 0

#620 rabbit

rabbit
  • Пользователи
  • 8 057 сообщений

05 марта 2018 - 14:36

А скажите, у кого-то ещё яндекс работает? Причём без всякого впн. :blink:

 


  • 0