Перейти к содержимому


Трудности с интернетом!


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 20562

#20561 Молчун

Молчун
  • Пользователи
  • 6 сообщений

Вчера, 17:19

Доброго вечора, скажіть будь ласка у особисті повідомлення вашу адресу


Вулиця Гетьмана Сагайдачного 55.

Напомнили сусіди, виявляється інтернета немає і чекають мастера. Особисто перевіряти не буду.
Підкажіть як відмовитись від інтернету, оператор чи через звернення у офіс. І якщо не підводить память то не піздніше як за 5 днів до кінця місяця.
  • 0

#20562 Світлана

Світлана
  • Техподдержка
  • 194 сообщений

Вчера, 20:47

Вулиця Гетьмана Сагайдачного 55.

Напомнили сусіди, виявляється інтернета немає і чекають мастера. Особисто перевіряти не буду.
Підкажіть як відмовитись від інтернету, оператор чи через звернення у офіс. І якщо не підводить память то не піздніше як за 5 днів до кінця місяця.

Вітаю. Для надання більш точної інформації по проблемі з інтернетом за вашою адресом нам необхідно знати номер квартири. С приводу відключення. Його можна зробити в телефонному режимі по зверненню до оператора або через звернення у офіс, як вам зручніше.


  • 0

#20563 Сосновый Владислав

Сосновый Владислав
  • Техподдержка
  • 187 сообщений

Вчера, 22:03

Вулиця Гетьмана Сагайдачного 55.

Напомнили сусіди, виявляється інтернета немає і чекають мастера. Особисто перевіряти не буду.
Підкажіть як відмовитись від інтернету, оператор чи через звернення у офіс. І якщо не підводить память то не піздніше як за 5 днів до кінця місяця.

Доброго вечора, вкажіть будь ласка за якою адресою користуєтесь інтернетом для тестування з'єднання в режимі реального часу.Або вкажіть будь ласка зручний для вас номер телефону для зворотнього зв'язку.


  • 0