Перейти к содержимому


Переход на оптоволокно


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 382

#341 rabbit

rabbit
  • Пользователи
  • 8 059 сообщений

06 декабря 2023 - 13:35

А по моему району? Стоит ждать в этом году?


  • 0

#342 Тараненко Ілля

Тараненко Ілля
  • Пользователи
  • 59 сообщений

06 декабря 2023 - 13:51

А по моему району? Стоит ждать в этом году?

Доброго дня! Повідомте будь-ласка вашу адресу у особисті повідомлення для детальної консультації.


  • 0

#343 Тараненко Ілля

Тараненко Ілля
  • Пользователи
  • 59 сообщений

06 декабря 2023 - 15:13

Доброго дня! Повідомте будь-ласка вашу адресу у особисті повідомлення для детальної консультації.

Відповів у особисті.


  • 0

#344 BlackSwan

BlackSwan
  • Пользователи
  • 112 сообщений

06 декабря 2023 - 17:30

Стуса 15а вже є можливість? Чи коли очікувати?


  • 0

#345 Анастасия Максимчук

Анастасия Максимчук
  • Пользователи
  • 3 сообщений

06 декабря 2023 - 19:02

Стуса 15а вже є можливість? Чи коли очікувати?

Вітаю! На даний момент ця технологія підключення не діє за вашою адресою, але роботи з розширення мережі покриття все ще ведуться. Про точний час все ще складно говорити.


  • 0

#346 One

One
  • Пользователи
  • 305 сообщений

08 декабря 2023 - 23:02

Так я про це і написав. Що Ваш голова нормальна людина. І нема ніяких розбіжностей.

Вас подключат.

Извиняюсь, за задержку.

А хоча б приблизні строки можна дізнатися, бо з березня вже чекаю 


  • 0

#347 Тараненко Ілля

Тараненко Ілля
  • Пользователи
  • 59 сообщений

08 декабря 2023 - 23:15

А хоча б приблизні строки можна дізнатися, бо з березня вже чекаю 

Для формування точної дати реалізації робіт треба виключити багато питань, які все ще знаходяться на стадії вирішення, тому аби, не вводити вас в оману, час проведення робіт буде оголошений ближче до фінального етапу модернізації лінії.


  • 0

#348 VadimGo

VadimGo
  • Новичок
  • 1 сообщений

09 декабря 2023 - 00:14

Подскажіте пожалуйста есть ли гигабитній интернет Сейчас  в Каменском на правом? (Мой дом рядом с 11 новой почтой) интересует днепронет ли не днепронет:)


  • 0

#349 Тараненко Ілля

Тараненко Ілля
  • Пользователи
  • 59 сообщений

09 декабря 2023 - 00:30

Подскажіте пожалуйста есть ли гигабитній интернет Сейчас  в Каменском на правом? (Мой дом рядом с 11 новой почтой) интересует днепронет ли не днепронет :)

Наша компанія буде з наступного року надавати підключення за швидкістю до 1 гігабіт на секунду при підключенні за тарифом L pro по технології GPON. На правому березі вже є діючі підключення та продовжуються роботи по розширенню мережі за даною технологією.


  • 0

#350 ZaYACua

ZaYACua
  • Пользователи
  • 4 сообщений

11 декабря 2023 - 17:42

Доброго дня! Питання по обладнання для підключення до вашої PON мережі.

Хотілось би мати 2 в одному. То б то роутер з wifi до якого приєднується PON волокно.

Щоб у випадку відсутності інтернету живити лише 1 обладнання, а не 2.

З того, що я зрозумів - то треба дивитись обладнання з синіми портами( не з зеленими, котрі скошені). Але як я зрозумів, що якщо сказати, що треба під зелений порт - поставлять зелений.

Який роутер можна розглядати? Які стадарти, протоколи він має підтримувати для роботи у вашій мережі? (GPON, що ще?).

Може вже хтось використовує та є приклади( моделі ).


  • 0

#351 easreat

easreat
  • Новичок
  • 2 сообщений

12 декабря 2023 - 18:32

Добрый вечер. На днях видел бригаду днепронет, по улице Звенигородский, возле Грушевского 10. Сказали, что тянут оптику. Когда появится возможность подключения?
  • 0

#352 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 665 сообщений

12 декабря 2023 - 18:39

Доброго дня! Питання по обладнання для підключення до вашої PON мережі.

Хотілось би мати 2 в одному. То б то роутер з wifi до якого приєднується PON волокно.

Щоб у випадку відсутності інтернету живити лише 1 обладнання, а не 2.

З того, що я зрозумів - то треба дивитись обладнання з синіми портами( не з зеленими, котрі скошені). Але як я зрозумів, що якщо сказати, що треба під зелений порт - поставлять зелений.

Який роутер можна розглядати? Які стадарти, протоколи він має підтримувати для роботи у вашій мережі? (GPON, що ще?).

Може вже хтось використовує та є приклади( моделі ).

Доброго дня. ОНУ, в якої є вбудований wifi не використовуємо, тому що стандарти wifi швидко розвиваються, тому таке обладнання швидко застаріє.

Сині та зелені порти це дещо інше - тип поліровки кінця патчкорду. Зелені порти використовуються в аналоговому кабельному телебааченні. Ми використовуємо сині порти.

Роутер бажано придбати не самий дешевий, двух-стандартний (2,4 та 5ГГц) з гігабітними wan та lan портами.


  • 0

#353 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 665 сообщений

12 декабря 2023 - 18:40

Добрый вечер. На днях видел бригаду днепронет, по улице Звенигородский, возле Грушевского 10. Сказали, что тянут оптику. Когда появится возможность подключения?

Добрый вечер. Пока еще нет сроков по Звенигородской.


  • 0

#354 imkas

imkas
  • Пользователи
  • 6 сообщений

13 декабря 2023 - 10:44

Доброго дня! Питання по обладнання для підключення до вашої PON мережі.
Хотілось би мати 2 в одному. То б то роутер з wifi до якого приєднується PON волокно.
Щоб у випадку відсутності інтернету живити лише 1 обладнання, а не 2.
З того, що я зрозумів - то треба дивитись обладнання з синіми портами( не з зеленими, котрі скошені). Але як я зрозумів, що якщо сказати, що треба під зелений порт - поставлять зелений.
Який роутер можна розглядати? Які стадарти, протоколи він має підтримувати для роботи у вашій мережі? (GPON, що ще?).
Може вже хтось використовує та є приклади( моделі ).


посмотрите в сторону роутеров с SFP портом и самих SFP ONU, но учтите что такой комплект недешевое удовольствие (SFP ONU 2000-3000 грн, роутер > 4500 грн)
  • 0

#355 ZaYACua

ZaYACua
  • Пользователи
  • 4 сообщений

13 декабря 2023 - 16:29

посмотрите в сторону роутеров с SFP портом и самих SFP ONU, но учтите что такой комплект недешевое удовольствие (SFP ONU 2000-3000 грн, роутер > 4500 грн)

Я подивився. Роутер думаю Microtik hap ac можна розгоядати

З SFP адаптерами якось важче. Немає розуміння що має підтримувати цей адаптер, щоб не було проблем. 

Поки з того що я зрозумів то це XPON ( GPON включає). Має бути ONU ( не OLT та інші) і вход SC/UPC .

Бачу різні пропозиції по різній ціні. Але що треба взяти що б точно працювало - поки не зрозумів. Або те що воно все буде працювати - в цьому не переконався.


  • 0

#356 Den

Den
  • webcams
  • 7 919 сообщений

13 декабря 2023 - 16:37

Роутер думаю Microtik


Только на днях тестил Microtik (стик СФП/ПОН)


  • 0

#357 ZaYACua

ZaYACua
  • Пользователи
  • 4 сообщений

13 декабря 2023 - 17:31

Только на днях тестил Microtik (стик СФП/ПОН)
 

Можете написати модель вашого SPF адаптера? Фото його?


  • 0

#358 Den

Den
  • webcams
  • 7 919 сообщений

14 декабря 2023 - 08:53

Можете написати модель вашого SPF адаптера? Фото його?


  • 1

#359 Flash

Flash
  • Пользователи
  • 398 сообщений

14 декабря 2023 - 10:15

Доброго дня. Черемушки, вул.Костромська є/буде можливість підключення?


  • 0

#360 Тараненко Ілля

Тараненко Ілля
  • Пользователи
  • 59 сообщений

14 декабря 2023 - 10:18

Доброго дня. Черемушки, вул.Костромська є/буде можливість підключення?

Доброго дня! Поки що по оптичному волокну підключення немає, у майбутньому буде. 


  • 0