Перейти к содержимому


Трудности с интернетом!


Лучший Ответ Den , 03 июля 2024 - 06:51

Сьогодні зранку у себе у телеграм каналі написав наступний текст.
Друзі мені багато хто пише щоб я якось вплинув на операторів зв’язку.
Скарги різні, у когось немає заявлених 100 мегабіт, у когось досить довго ремонтна бригада їде на виклик.
Навіть військові телефонують, щоб я вплинув на оператора, який надає їм фіксований звʼязок.
Що я можу сказати, це взагалі чудо, що вони ще кудись їздять, хтось їздить і взагалі щось працює.
Я був впевнений що ще тиждень тому оператори повинні були поступово вимкнутись. Та перейти на подачу Інтернет = наявність живлення.
В мене навіть совісті не дозволяє їх відволікати від роботи. Бо я не знаю жодного оператора який би зараз цілодобово не підтримав свої мережі.
Жодного!!!
На жаль, з повагою до всіх, але де-факто мобільні оператори вкрай важко тримають свої мережі. Це зрозуміло, велика інфраструктура.
Фіксовані оператори ще більш-менш якось намагаються це зробити. Навіть перебудовують мережі на оптичні рішення до абоненту.
І це все з урахуванням практично, відсутності технічного персоналу, мобілізація поступово вимиває фахівців, та колосальних витрати на паливо, акумулятори, тощо.
Тому шановні хто мені скаржиться, просто треба зрозуміти та почекати. Скільки чекати не знаю.
Тому тримаємось та маємо надію, що коли ви будете дивитись у ваш гаджет, там ще буде залишатись Інтернет. 
Шановні колеги, вважайте це флешмобом, чекаю від вас фото відео, як ви, як ваші підлеглі, працюють для того, щоб в країні був зв’язок. 
Громадськість не відставайте, бо ви я бачу вже трошки пилюкою припали…
Зрозумійте, до тих пір поки все працює і вас не видно, про вас ніхто ніколи не згадає.
Олександр Федієнко


Перейти к сообщению


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 20128

#20101 Den

Den
  • webcams
  • 7 930 сообщений

03 июля 2024 - 06:51   Лучший Ответ

Сьогодні зранку у себе у телеграм каналі написав наступний текст.
Друзі мені багато хто пише щоб я якось вплинув на операторів зв’язку.
Скарги різні, у когось немає заявлених 100 мегабіт, у когось досить довго ремонтна бригада їде на виклик.
Навіть військові телефонують, щоб я вплинув на оператора, який надає їм фіксований звʼязок.
Що я можу сказати, це взагалі чудо, що вони ще кудись їздять, хтось їздить і взагалі щось працює.
Я був впевнений що ще тиждень тому оператори повинні були поступово вимкнутись. Та перейти на подачу Інтернет = наявність живлення.
В мене навіть совісті не дозволяє їх відволікати від роботи. Бо я не знаю жодного оператора який би зараз цілодобово не підтримав свої мережі.
Жодного!!!
На жаль, з повагою до всіх, але де-факто мобільні оператори вкрай важко тримають свої мережі. Це зрозуміло, велика інфраструктура.
Фіксовані оператори ще більш-менш якось намагаються це зробити. Навіть перебудовують мережі на оптичні рішення до абоненту.
І це все з урахуванням практично, відсутності технічного персоналу, мобілізація поступово вимиває фахівців, та колосальних витрати на паливо, акумулятори, тощо.
Тому шановні хто мені скаржиться, просто треба зрозуміти та почекати. Скільки чекати не знаю.
Тому тримаємось та маємо надію, що коли ви будете дивитись у ваш гаджет, там ще буде залишатись Інтернет. 
Шановні колеги, вважайте це флешмобом, чекаю від вас фото відео, як ви, як ваші підлеглі, працюють для того, щоб в країні був зв’язок. 
Громадськість не відставайте, бо ви я бачу вже трошки пилюкою припали…
Зрозумійте, до тих пір поки все працює і вас не видно, про вас ніхто ніколи не згадає.
Олександр Федієнко


  • 2

#20102 cf770

cf770
  • Пользователи
  • 103 сообщений

03 июля 2024 - 07:35

Доброго ранку! Є якісь проблеми на лінії за адресою вул.Обухівська 1а кв7?
  • 0

#20103 cf770

cf770
  • Пользователи
  • 103 сообщений

03 июля 2024 - 11:24

Доброго ранку! Є якісь проблеми на лінії за адресою вул.Обухівська 1а кв7?


Пройшло вже майже 4 години ,і не має будь-якої відповіді. Гарна комунікація з клієнтами...
  • 0

#20104 koxygenius17

koxygenius17
  • Пользователи
  • 15 сообщений

03 июля 2024 - 15:36

Хасановська(Лебедина) 116, немає інтернету з ±11 ранку
  • 1

#20105 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 770 сообщений

03 июля 2024 - 17:33

Пройшло вже майже 4 години ,і не має будь-якої відповіді. Гарна комунікація з клієнтами...

Потому что весь день очередь на горячей линии держится 40+ человек, всем срочно нужен ПОН.
Нет никаких проблем с вашим соединением. Оборудование в доме работает, мак-адрес вашего оборудования виден на нашем коммутаторе
  • 0

#20106 rabbit

rabbit
  • Пользователи
  • 8 078 сообщений

03 июля 2024 - 18:05

У меня тоже сети нет. Где-то по пути что-то обесточено, или какая-то авария?


  • 0

#20107 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 770 сообщений

03 июля 2024 - 18:15

У меня тоже сети нет. Где-то по пути что-то обесточено, или какая-то авария?

где-то что-то сейчас всегда обесточено. Обычно половина города всегда без света
Аварий нет
  • 0

#20108 koxygenius17

koxygenius17
  • Пользователи
  • 15 сообщений

03 июля 2024 - 19:25

А за адресою Хасанова(Лебедина) 116 є проблеми якісь? А то вчора пропадав інет, сьоголні взагалі нема цілий день
  • 0

#20109 Твой Данон

Твой Данон
  • Пользователи
  • 19 сообщений

03 июля 2024 - 21:41

Аношкина 3,59 пропал инет пять минут назад
  • 0

#20110 Твой Данон

Твой Данон
  • Пользователи
  • 19 сообщений

03 июля 2024 - 21:46

так быстро ещё не ремонтировали, инет есть.
  • 0

#20111 cf770

cf770
  • Пользователи
  • 103 сообщений

03 июля 2024 - 22:03

Потому что весь день очередь на горячей линии держится 40+ человек, всем срочно нужен ПОН.
Нет никаких проблем с вашим соединением. Оборудование в доме работает, мак-адрес вашего оборудования виден на нашем коммутаторе


На момент написания предыдущего поста, интернета не было. Когда Вы уже ответили ,то да был уже. Спасибо за ответ хоть и на столь поздний
  • 0

#20112 Світлана

Світлана
  • Техподдержка
  • 186 сообщений

03 июля 2024 - 22:17

А за адресою Хасанова(Лебедина) 116 є проблеми якісь? А то вчора пропадав інет, сьоголні взагалі нема цілий день

Доброї ночі, вибачте за довгу відповідь по вашому запитанню - не було змоги надати вчасно відповідь за великої нагрузки вхідних дзвінків, за вашою адресою на одному з вузлів звʼязку не має живлення. Очікуємо відновлення напруги ДТЄКом.


  • 0

#20113 Лёга Евгений

Лёга Евгений
  • Техподдержка
  • 1 687 сообщений

Вчера, 14:55

До уваги абонентів, включених через PON на Черемушках і прилеглих територіях, а також частково в центрі міста.
Через 10-15 хвилин буде проводитись планова заміна обладнання на більш потужне.
Орієнтовна тривалість переривання - до 1 години.
Крім того, сьогодні увечері та завтра протягом дня можливі короткочасні переривання до 10-15 хвилин.

Вибачаємось за можливі незручності і дякуємо за порозуміння.

  • 1

#20114 Лёга Евгений

Лёга Евгений
  • Техподдержка
  • 1 687 сообщений

Вчера, 16:23

Основні роботи проведено. Далі вже можливі лише короткочасні переривання.


  • 0

#20115 Palladicum

Palladicum
  • Пользователи
  • 109 сообщений

Вчера, 17:11

Лермонтова 163 нет интернета !
  • 0

#20116 Palladicum

Palladicum
  • Пользователи
  • 109 сообщений

Вчера, 18:48

Ау!!!
  • 0

#20117 Владимир Штарк

Владимир Штарк
  • Администрация
  • 12 770 сообщений

Вчера, 19:35

По вашему адресу все работает
  • 0

#20118 Palladicum

Palladicum
  • Пользователи
  • 109 сообщений

Вчера, 20:16

Оно даже ютуб не грузит !!
  • 0

#20119 Palladicum

Palladicum
  • Пользователи
  • 109 сообщений

Вчера, 20:24

Теперь вообще пропал , нет подключения ! Задрали то света то интернета нет ! Мы уже все по перезагружали !
  • 0

#20120 Сосновый Владислав

Сосновый Владислав
  • Техподдержка
  • 169 сообщений

Вчера, 20:29

Оно даже ютуб не грузит !!

Доброго вечора, зробіть будь ласка перезавантаження оптичного термінала, від'єднавши його с розетки на 10 хв. Також перезавантажте роутер таким же чином. У разі якщо ситуація не змінется від'єднайте кабель інтернету с порту на роутері з позначкою "Wan" та увімкніть у комп'ютер або ноутбук, зайдіть на сайт www.speedtest.net та зробіть замір швидкості
 


  • 0